Κατά την θερινή περίοδο το σχολείο θα είναι ανοικτό κάθε Τετάρτη 08:00 έως 14:00.
Κατά την θερινή περίοδο το σχολείο θα είναι ανοικτό κάθε Τετάρτη 08:00 έως 14:00.
Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,
Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές - ανανεώσεις εγγραφών - μετεγγραφές των μαθητών/τριών στα Δημόσια Λύκεια, Α΄, Β΄, Γ΄ τάξη ημερησίου και Α΄, Β΄ και Γ΄ τάξη εσπερινού, (ΓΕ.Λ. / ΕΠΑ.Λ. /Π.ΕΠΑ.Λ.) για το σχολικό έτος 2024-2025 θα πραγματοποιηθούν ηλεκτρονικά μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές. Προκειμένου να αποφευχθούν τυχόν προβλήματα, σας επισημαίνουμε τα ακόλουθα (η συνέχεια εδώ).
Συννημένα: Υπεύθυνη δήλωση Α, Υπεύθυνη δήλωση Β
Σημαντικό:
Αύριο Δευτέρα 22-01-2024 όλα τα σχολεία του Δήμου Κιλκίς θα παραμείνουν κλειστά λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών. Τα μαθήματα θα διεξαχθούν κανονικά με τηλεκπαίδευση.