cropped kilkis

Μαθητικά Συμβούλια (5μελή)

Γράφτηκε από τον/την Κέρος Ιωάννης. Posted in Μαθητικά Συμβούλια (5μελή)

15meles

Α1

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Βασιλειάδης Λάζαρος  Πρόεδρος
2  Ανανιάδου Μαρία Γραμματέας
3 Ιωαννίδης Νικόλαος  Ταμίας
4 Ζόγκου Χίλμι  Μέλος
5  Γεωργιάδης Ελευθέριος  Μέλος

Α2

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Καραδήμος Δημήτρης  Πρόεδρος
2 Μάτο Μαρτίν Γραμματέας
3 Κουζουκίδης Μύρων  Ταμίας
4 Καπαλτσίδης Νικόλαος  Μέλος
5 Κατσικάρης Χρήστος  Μέλος

Α3

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Ναζλόγλου Παναγιώτης  Πρόεδρος
2  Μπούζντρα Ερλι Γραμματέας
3 Πλακά Τζουλιάνο Κων/νος  Ταμίας
4 Μπογιατζής Παύλος  Μέλος
5  Πεχλιβανίδης Νικόλαος  Μέλος

Α4

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Τσίγκας Χρήστος  Πρόεδρος
2  Χατζικίδης Αλέξιος Γραμματέας
3 Τρυγώνης Γεώργιος  Ταμίας
4 Σιδηρόπουλος Γεώργιος  Μέλος
5 Τσολακίδης Βασίλειος  Μέλος

ΒΔΟ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Λαλάτσης Νικόλαος  Πρόεδρος
2 Σιδηροπούλου Μαρία Γραμματέας
3 Ξενίδης Νικόλαος  Ταμίας
4 Κωφίδης Κυριάκος  Μέλος
5 Αρναουτίδου Ελένη  Μέλος

ΒΠ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Μαυροκεφαλίδου Αντιγόνη  Πρόεδρος
2 Βινιάδης Γεώργιος Γραμματέας
3 Αϊβαζίδης Μιχαήλ  Ταμίας
4 Μπαλτατζίδης Ιωάννης  Μέλος
5 Κυριακίδης Φώτιος  Μέλος

 ΒΓΤ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1    Πρόεδρος
2   Γραμματέας
3    Ταμίας
4    Μέλος
5    Μέλος

ΒΥΓ1

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Χατζηβασιλείου Πέτρος  Πρόεδρος
2 Μικελάντζε Λουκάς Γραμματέας
3 Μιχαηλίδης Γεώργιος  Ταμίας
4 Σαββίδου Καλλιόπη  Μέλος
5 Κολόμβος Μάριος  Μέλος

ΒΥΓ2

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Ασίκης Χαράλαμπος  Πρόεδρος
2 Ισχνοπούλου Άννα Γραμματέας
3 Ισχνοπούλου Αναστασία  Ταμίας
4 Δανδούλη Χαρίκλεια  Μέλος
5 Αντωνιάδης Γεώργιος  Μέλος

ΓΓΤ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1  Παρπαράς Κωνσταντίνος  Πρόεδρος
2 Ταχτσίδης Στυλιανός Γραμματέας
3  Μούτσο Ηλία  Ταμίας
4 Κυριμλίδης Παύλος  Μέλος
5  Τσαλικίδης Γεώργιος  Μέλος

ΓΔΟ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1  Καραλίδης Γεώργιος  Πρόεδρος
2 Πιτσιρίνης Εμμανουήλ Γραμματέας
3 Πιαντές Δημήτριος  Ταμίας
4 Στυλιανίδου Ζωή  Μέλος
5  Χαστάς Κωνσταντίνος  Μέλος

ΓΠΠ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Σαμουηλίδης Νικόλαος  Πρόεδρος
2  Μαυροκεφαλίδης Αλέξανδρος Γραμματέας
3  Λαμπρόπουλος Απόστολος  Ταμίας
4 Μαυρόπουλος Κωνσταντίνος  Μέλος
5  Βουζίκης Παύλος  Μέλος

ΓΥΒ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Θωμαϊδου Ελένη  Πρόεδρος
2  Πανταζή Ευφροσύνη Γραμματέας
3  Καραβασίλη Μαρία  Ταμίας
4  Κολέτσι Ρεβέκα  Μέλος
5 Καραϊτου Αικατερίνη  Μέλος

ΓΥΙ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1  Γεωργιάδου Παλάσα  Πρόεδρος
2  Χειμωνίδου Ιωάννα Γραμματέας
3 Μπουντανκίδου Βερόνικα  Ταμίας
4  Λιλίτσα Χριστίνα  Μέλος
5 Κουζουκίδου Γεωργία  Μέλος

ΓΥΝ

Α/Α Ονοματεπώνυμο Καθήκοντα
1 Τερζίδου Μαρία  Πρόεδρος
2  Παπαιωάννου Χρυσούλα Γραμματέας
3  Λουκίδου Ευανθία  Ταμίας
4 Αμανατίδου Ζωή  Μέλος
5  Λαζαρίδου Παρθένα  Μέλος

Συνδεδεμένοι χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 35 επισκέπτες και κανένα μέλος